UZP wzmacnia potencjał administracji

Maciej Lubiszewski05 czerwca 20172 komentarze

Urząd Zamówień Publicznych pozyskał środki unijne na „wzmocnienie potencjału administracji” i zaczyna szkolić przedstawicieli zamawiających.

Szkolenia odbywają się w Warszawie.

O ile dobrze pamiętam (rozmawiałem o tym w grudniu w Krakowie, więc dość dawno i mogę się mylić) Urząd zamierza również nieść kaganek oświaty w Polskę, jednak póki co szczegółów nie znam – jak poznam, dam znać.

W najbliższym czasie – 8 czerwca – planowana jest konferencja pt. „Jak dobrze przygotowywać postępowanie o zamówienie publiczne. Doświadczenia praktyczne„. Ogłoszenie o naborze jest tu a program konferencji do pobrania tu.

Piszę o tym, ponieważ właśnie na tym szkoleniu będę jednym z prelegentów.

Urząd zaprosił mnie do wygłoszenia referatu o szacowaniu wartości zamówienia. Jeżeli macie ochotę posłuchać – zapraszam w imieniu swoim i UZP.

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Asia 6 czerwca, 2017 o 09:20

Niestety dostać się na szkolenie UZP graniczy z cudem, mam nadzieję że w tym roku Urząd zawita znów w Olsztyna, pozdrawiam

Odpowiedz

Maciej Lubiszewski 6 czerwca, 2017 o 11:07

To prawda. Mogę obiecać, że na uszach stanę, aby ściągnąć UZP do Olsztyna.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: