Ankieta

Maciej Lubiszewski01 października 2019Komentarze (0)

Organizacja konferencji weszla już w końcową fazę. Zgłasza się do mnie wielu uczestników z przeróżnymi sprawami, najczęściej związanymi z wystawianiem faktur.

Ale zdarzają się również sytuacje mniej typowe.

Doktorantka Profesora Szustakiewicza napisała, że prowadzi badania nad wpływem orzecznictwa na stosowanie PZP. W tym celu postanowiła przeprowadzić badanie ankietowe wśród wykonawców i zamawiających.

I poprosiła mnie o pomoc. I ja tę prośbę właśnie spełniam.

Drodzy Czytelnicy, poświęćcie proszę dla dobra nauki kilka minut na wypełnienie internetowej ankiety.

Link dla wykonawców.

Link dla zamawiających.

Ja nie należę do żadnej z tych grup, więc jej nie wypełnię, ale obiecałem Pani Joannie, że podeślę te ankiety słuchaczom moich studiów podyplomowych (na które rekrutacja jeszcze trwa).

A tak przy okazji, czytałem pytania z tej ankiety i przypomniało mi się, że Janek Winczorek podrzucił mi niedawno link do raportu ze swoich badań nad dostępem do prawa wśród MŚP. Trzy strony poświęcono przetargom (ożenionym z dotacjami). Gdyby kogoś to interesowało, to tu jest link.

Wracam do fakturowania. 🙂

Maciej Lubiszewski

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: