Dlaczego spada konkurencyjność postępowań?

Maciej Lubiszewski17 września 2019Komentarze (0)

Z tytułowym pytaniem zwrócił się do mnie w ubiegły piątek red. Wikariak z Dziennika Gazety Prawnej. A ponieważ bardzo cenię sobie rzetelność Pana Redaktora i jego gazety (weekendowy Magazyn czytam niemal od deski do deski), podjąłem się zadania poszukania odpowiedzi.

Dziś w DGP ukazał się tekst, w którym występuję w wyśmienitym gronie: dr Andrzeli Gawrońskiej-Baran oraz dra Pawła Nowickiego. Pod tym linkiem powinien znajdować się artykuł.

Z oczywistych względów w artykule znalazły się tylko niektóre z moich przemyśleń. Poniżej wklejam całość, którą  przesłałem Panu Redaktorowi.

Wikariak-14.09.19

Gdyby ktoś z Czytelników bloga (lub DGP) miał ochotę podyskutować, zapraszam.

Maciej Lubiszewski

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: