Byłem. Miód i mleko piłem.

Maciej Lubiszewski29 października 20132 komentarze

Jak już anonsował Robert, wziąłem udział w II Ogólnopolskiej Konferencji „Państwo a gospodarka. Instrumenty prawne realizacji zamówień publicznych”. Zaprosili mnie studenci z toruńskiej ELSY, za co im niezmiernie dziękuję.

Z zaproszenia skorzystałem m.in. dlatego, że Organizatorzy przewidzieli moje wystąpienie w tym samym panelu, w którym występował Prezes Sadowy. Uznałem, że to dobra okazja, by spróbować zarazić Pana Prezesa moją ideą rozszerzenia katalogu podstaw do wniesienia odwołania.

Idea moja wybrzmiała. Pech chciał, że Prezes w tym czasie stał w korku pod Toruniem, ale dr Henryk Nowicki okazał zainteresowanie koncepcją i zapowiedział przyjrzenie się jej. Zobaczymy.

Ostatecznie Prezes Sadowy dotarł, na dowód czego załączam poniższe zdjęcie podebrane z fanpage’a Konferencji:

1395397_664656680235524_676430868_n

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Rafał Chmielewski | e-Marketing Prawniczy.pl 29 października, 2013 o 18:05

Widać ze zdjęcia, że atmosfera podczas konferencji była na właściwym poziomie 🙂

Z pozdrowieniami!
Rafał

Odpowiedz

Maciej Lubiszewski 29 października, 2013 o 18:51

Oj tak 🙂

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: