Garść nowości

Maciej Lubiszewski26 grudnia 2015Komentarze (0)

Lubię ten moment: goście pożegnani, stół ogarnięty, zmywarka ciągnie drugą turę, w tle cicho brzęczy Miles, każdy z ukochanych Domowników w swoim kącie delektuje się swoimi prezentami. Ja też się delektuję wybornym destylatem…

Chwilo trwaj!

Przejrzałem e-maile. Wśród nich trafiłem na „alert” pewnego znanego serwisu prawniczego. Alert dotyczył Prawa zamówień publicznych.

I jak tu nie sprawdzić, o co chodzi? 🙂

Nic wielkiego się nie stało. Marszałek postanowił ogłosić tekst jednolity, obejmujący ostatnie nowelizacje ustawy.

Myślę, że się ze mną zgodzisz – nie tego oczekujemy od miłościwie nam panujących.

Kolejną nowością jest informacja o planowanym uruchomieniu nowej odsłony strony UZP. Jeżeli chciałbyś podejrzeć, jak będzie wyglądała kliknij tu.

Stronka jak stronka. Z pewnością wygląda współcześniej, niż dotychczasowa ale w końcu to tylko forma, a dla nas o wiele bardziej liczy się treść, prawda?

I tak na zakończenie.

Jakiś czas temu ogłoszono, że rząd jednak nie ma swojego projektu ustawy. W związku z tym poproszono p.o. Prezesa Piastę, by raczył przedłożyć nowej Radzie Ministrów projekt procedowany przez poprzednią ekipę.

Biorąc pod uwagę, że projekt był krytykowany przez niemal wszystkich, wygląda na to, że rząd chce przepchnąć to, co jest, aby wyrobić się do 18 kwietnia, a potem przyjdzie czas na nowelę (lub nowele).

Szykuje się więc kolejny Most Syreny.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: