Jest kawa, jest zabawa

Robert Jaroszewski08 maja 2017Komentarze (1)

UZP ruszył ze szkoleniami.

Społecznie odpowiedzialnie Urząd oczekuje kawy Fair trade przyznając takiej ofercie 10%.

W następnych szkoleniach proponuję ekologiczne jajka na śniadanie (Naturland Fair), serwowane przez obsługę kelnerską w ubiorach GOTS.

Podchodząc do tematu systemowo, pijąc certyfikowaną kawę poprawiamy życie społeczności krajów globalnego południa.

A jakby tak poprawić życie na północy i zażyczyć sobie obsługi baristów, kelnerów, kucharzy, pokojówek i barmanów (no chyba będą barmani, wszak i tak zamawiający nie ponosi kosztów usług dodatkowych zaciągniętych przez uczestników przedsięwzięcia edukacyjnego), zatrudnionych w oparciu o stabilne i godziwe warunki, co niestety będzie miało wpływ na cenę usługi a ta ma w tych postępowaniach 70 – 90 %.

Ot taki systemowy paradoks.

Oczywiście medal za odwagę, jak to powiedział znany Wam Maciej L. – UZP musi być forpocztą.

{ 1 komentarz… przeczytaj go poniżej albo dodaj swój }

Damian 8 lipca, 2017 o 14:42

Piękne, syntetyczne podsumowanie szkolenia, w którym sam brałem udział 🙂 Pozdrawiam serdecznie!

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: