Klauzula dotycząca zatrudnienia osób z art. 29 ust. 4 pkt 1-4 PZP

Robert Jaroszewski31 stycznia 2018Komentarze (0)

Myślę, że śledzenie, odkrywanie i powielanie treści z Internetu jest domeną wielu osób, w tym zajmujących się PZP, dziś o pozytywnej stronie tego procederu.

Stronie UZP.

UZP nie poprzestaje w swojej działalności edukacyjnej, wznosząc się coraz wyżej.

Zaproponowano nam gotowe klauzule, z których jedna jest szczególnie ważna.

Wiele osób majstruje po omacku, tworząc postanowienia dotyczące zatrudnienia osób, o których mowa w art. 29 ust. 4 pkt 1 – 4 PZP, tymczasem UZP dostarcza nam gotową klauzulę.

Proszę pamiętać, że te wymagania powinny być także osadzone w umowie.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: