Podmiotowe kryteria oceny ofert

Maciej Lubiszewski18 grudnia 2017Komentarze (0)

Końcówka lata zeszła mi na rozkminianiu problematyki kryteriów oceny ofert odnoszących się do właściwości wykonawcy.

Z jednej strony cały czas obowiązuje zakaz z art 91.3 PZP, z drugiej natomiast do katalogu przykładowych kryteriów wprowadzono „organizację, kwalifikacje zawodowe i doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia”.

Kluczowe – moim zdaniem – jest zrozumienie zasadniczej różnicy pomiędzy wymogami podmiotowymi a przedmiotowymi, która sprowadza się do…

Efektem mojego dumania jest artykuł, który ukazał się w najnowszym numerze Finansów Komunalnych. Abstrakt wisi tu.

Maciej Lubiszewski

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: