Konferencja UZP o nowelizacji na UWM w Olsztynie

Maciej Lubiszewski04 czerwca 2016Komentarze (0)

Sto lat mnie tu nie było.

Ale w tzw realu nie próżnowałem.

40 seminarzystów w połowie kwietnia zaczęło pisać swoje prace dyplomowe. Niektórzy z nich ze smutkiem i rosnącą paniką odkryli, że ich promotor je czyta 🙂 To wypełnia mi niemal 100% czasu pracy.

Do tego wspólnie z kolegą zorganizowaliśmy konferencję poświęconą Europejskiemu Trybunałowi Praw Człowieka. To zupełnie inna bajka, choć równie pasjonująca.

A teraz zajmuję się sprawami związanymi z konferencją UZP poświęconą nowelizacji PZP.

Odbędzie się ona w Kortowie – kampusie Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.  Ciężar organizacji w zdecydowanej większości spoczywa na barkach Urzędu, ale mam kilka zadań do wykonania jako przedstawiciel UWM.

Tu możesz przeczytać pierwszą oficjalną informację o tej konferencji.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: