Konferencja UZP w Olsztynie – kilka wolnych miejsc

Maciej Lubiszewski21 czerwca 2016Komentarze (0)

Przygotowania do Konferencji weszły w ostatnią fazę.

Kilka osób się wykruszyło (szef nie puszcza, dziecko chore, w ciążę zaszłam – normalne ludzkie sprawy 🙂 )

Nie chcę, aby wakujące miejsca się zmarnowały.

Kto się jeszcze nie zapisał, a ma ochotę posłuchać przedstawicieli UZP prezentujących zmiany wprowadzane nowelizacją – zapraszam.

Wystarczy napisać do mnie e-mail (m.lubiszewski@uwm.edu.pl) z imieniem, nazwiskiem i nazwą reprezentowanego podmiotu. Dane te przekażę do Urzędu Zamówień Publicznych.

Żeby było jasne – udział jest bezpłatny.

Dla naszych Czytelników mam 10 miejsc.

Kto pierwszy, ten lepszy.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: