Konferencja UZP-UWM

Maciej Lubiszewski07 września 2019Komentarze (0)

Urząd Zamówień Publicznych na swojej stronie internetowej zaprasza do udziału w XII Konferencji naukowej pt. „Dziś i jutro zamówień publicznych„.

Konferencja ma na celu wymianę myśli pomiędzy środowiskiem naukowym a praktykami. Organizatorzy wybrali i zaprosili prelegentów, których wystąpienia będą podstawą dla nieskrępowanej dyskusji.

Współorganizatorem tegorocznej konferencji jest Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Aby wziąć w niej udział wystarczy się zarejestrować i opłacić swój udział. Wszystkie informacje można znaleźć na stronie UZP.

Jako przedstawiciel współorganizatora będę się starał umieszczać pewne informacje dotyczące konferencji również na blogu.

Maciej Lubiszewski

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: