Nowa ustawa uchwalona

Maciej Lubiszewski12 września 2019Komentarze (0)

No i stało się.

Nowa ustawa będzie nosiła datę 11 września 2019 r.  Oczywiście proces legislacyjny jeszcze się nie zakończył. Czeka nas Senat i Prezydent.

Ekipa rządząca wykazała jednak taką determinację, że można być pewnym, że ustawa wyjdzie z Parlamentu przed zaprzysiężeniem nowego Sejmu i Senatu.

Prezydent nie wykazywał szczególnego zainteresowania tą materią, więc raczej nie ma co liczyć na jego weto.

Uchwalony wczoraj tekst może się jeszcze zmienić. Gdyby jednak kogoś interesowało, co Sejm uchwalił można kliknąć tu (ustawa) i tu (przepisy wprowadzające). Trzeba jednak pozwolić pracownikom Kancelarii Sejmu na naniesienie poprawek głosowanych w ostatnim czytaniu. Póki co najświeższy materiał to sprawozdanie komisji po II czytaniu.

Maciej Lubiszewski

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: