Nadużycie prawa do odwołania

Maciej Lubiszewski05 września 2017Komentarze (0)

Porą przedpołudniową zadzwonił do mnie Pan Redaktor Sławomir Wikariak z Dziennika Gazety Prawnej z prośbą o komentarz do bardzo ciekawej sprawy.

Prośbę spełniłem z prawdziwą przyjemnością.

Nie będę zdradzał szczegółów, odsyłam do jutrzejszego wydania DGP (sam zresztą tam zajrzę). Pan Redaktor z pewnością nie obrazi się, gdy tu napiszę, że będzie o kruczkach prawnych i bezbronności naszej kochanej PZP wobec przejawów nadużycia prawa, w tym przypadku prawa do środka ochrony prawnej (odwołania do KIO).

Takie historie wykorzystuję czasem na wykładach – mam wrażenie, że studenci studiów prawniczych właśnie na takie czekają. Będzie też o czym dyskutować ze słuchaczami kierowanych przeze mnie Studiów podyplomowych w zakresie PZP.

Na które zresztą – tradycyjnie o tej porze roku – serdecznie zapraszam.

Miłego dnia

Maciej

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: