Ostatni element układanki

Maciej Lubiszewski07 marca 2017Komentarze (0)

Jak donosi Urząd Zamówień Publicznych, w poniedziałek (6 marca) wręczono akty powołania członkom Rady Zamówień Publicznych. Lista członkiń i członków jest tutaj.

Tym samym okres urządzania systemu instytucjonalnego można uznać za zamknięty.

Mamy Prezesa, Wiceprezesa i Dyrektora Generalnego, starej ekipie podziękowano.

Mamy obsadzone fotele szefów departamentów.

Brakowało Rady, która powinna „towarzyszyć” Prezesowi w czasie jego kadencji.

Teraz już nie brakuje.

System jest domknięty i mam nadzieję, że tych kilkadziesiąt osób dobrze zapisze się w dziejach polskich zamówień publicznych.

Tego im i sobie życzę.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: