Problem z wyborem oferty najkorzystniejszej

Maciej Lubiszewski22 grudnia 20142 komentarze

Kilka dni temu wysłałem do red. Kiełbasińskiego tekst poświęcony art 91 ust 4 i 5 PZP, czyli mechanizmom „ratowania” postępowania w sytuacji, gdy dwie oferty (lub więcej) pretendują do miana najkorzystniejszej, ponieważ uzyskały tę samą liczbę punktów.

Tekst ten ukazał się na portalu wyborcza.biz – o tutaj.

Jeżeli masz jakieś uwagi i zechcesz podzielić się nimi, zapraszam do kontaktu ze mną via blog.

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Agnieszka 23 grudnia, 2014 o 07:43

Miałam nadzieję, że po postawieniu pytania i Pana odpowiedzi ( http://prawo-zamówień-publicznych.pl/drugie-kryterium/#comment-353 ) pojawi się ciekawy artykuł.

Odpowiedz

Maciej Lubiszewski 23 grudnia, 2014 o 09:31

Istotnie, Pani wpis zainspirował mnie do napisania tekstu dla wyborczej.biz. Dziękuję i pozdrawiam.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: