Świąteczne porządki w UZP

Maciej Lubiszewski21 marca 2016Komentarze (0)

Kilkakrotnie pisałem o zmarnowanych dwóch latach, jakie mieliśmy na staranne przygotowanie implementacji nowych dyrektyw. Nigdy nie ukrywałem swojego poglądu, że winę za ten stan ponosi Premier Tusk i Premier Kopacz.

Ale i sam UZP kierowany przez ówczesną p.o. Prezesa, Panią Izabelę Jakubowską, również zasłużył na krytykę.

Pisałem kiedyś o „hurtowym” odejściu kilkunastu osób z Urzędu – w tej grupie znalazła się Pani Jakubowska. Szybko jednak okazało się, że wygrała ona konkurs na Dyrektora Generalnego UZP.

Pomyślałem sobie wówczas, że wygląda to na próbę uniknięcia odpowiedzialności za blamaż z nowelizacją.

Jeżeli tak było, próba okazała się nieskuteczna.

Od dziś (21.03.2016) Urząd ma nowego Dyrektora Generalnego. Został nim Pan Sebastian Szaładziński.

Wygląda na to, że obsada UZP jest niemal pełna. Brakuje tylko Dyrektora Departamentu Odwołań (pomijam w tym miejscu urzędników niższego szczebla).

No i Rady Zamówień Publicznych

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: