Szkolenia z mowy ;)

Maciej Lubiszewski20 czerwca 2017Komentarze (0)

UOKiK przygotował platformę e-learningową, na której opublikował szkolenie dotyczące zmów przetargowych.

Wystarczy wejść na www.szkoleniazmowy.uokik.gov.pl (stąd tytuł niniejszego wpisu) i zarejestrować się, by dowiedzieć się, czym jest zmowa, jakie są jej przejawy, jak ją wykrywać i zwalczać.

Myślę, że warto, tym bardziej, że UOKiK specjalizuje się w tej tematyce, co daje rękojmię wysokiej jakości szkolenia.

Niezależnie od tego Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów planuje jednodniowe szkolenia „w realu„. Mają odwiedzić każde województwo. Obowiązuje rejestracja od 21 czerwca via strona: www.szkoleniarejestracja.uokik.gov.pl

A na dokładkę od 21 czerwca dostępna ma być strona www.uokik.gov.pl/swiadomy_zamawiajacy.php. Nazwa zachęcająca, więc warto tam zajrzeć.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: