Upływ terminu związania ofertą a zwrot wadium

Maciej Lubiszewski25 listopada 2021Komentarze (0)

Gdyby ktoś chciał poczytać o skutkach upływu TZP w sferze wadium, to na platformie Studia Iuridica Toruniensia – czasopisma naukowego wydawanego na WPiA UMK w Toruniu – ukazał się mój artykuł poświęcony właśnie tej tematyce.

Artykuł opublikowano w trybie wolnego dostępu. Wystarczy kliknąć tu, aby pobrać tekst.

Nie trzeba płacić, logować się, ani nawet zostawiać swoich danych.

Czysty Open Access – tak powinna działać nauka utrzymywana z podatków.

Maciej Lubiszewski

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: