Wynik naboru na stanowisko Prezesa UZP

Maciej Lubiszewski21 stycznia 2016Komentarze (0)

Dziś opublikowano wyniki naboru na stanowisko Prezesa UZP. Zgodnie z ustawą zespół prowadzący nabór wyłania nie więcej niż 3 kandydatów. I tylu właśnie ich wyłoniono.

Osobiście bardzo mocno trzymam kciuki za jedną z tych osób.

Niezależnie od tego, kogo Pani Premier powoła – czas bezkrólewia chyba dobiega końca.

 

 

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: