Zamówienia publiczne w praktyce

Robert Jaroszewski28 stycznia 2015Komentarze (0)

Polecam nowy numer Zamawiającego.

Oczywiście miło jak przeczytasz mój artykuł o nabywaniu rzeczy używanych, był już zwiastun tej problematyki na blogu, ale bardzo interesujący tekst napisał Piotra Suliga o taryfikatorze (korekt finansowych). Autor ma doświadczenie zdobyte po stronie zamawiającego, ja po stronie wykonawców, wnioski jednak mamy te same.

Chciałbym mieć po drugiej stronie równie wyrozumiałego kontrolera:)

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: