Zmiana umowy w sprawie zamówienia publicznego a RODO

Robert Jaroszewski09 maja 20182 komentarze

Jako, że nie mamy w kraju innych problemów niż RODO (przynajmniej na to wygląda) sygnalizuję, że wejście w życie tego aktu (RODO) mocno skomplikuje kwestie przetwarzania danych osobowych w zawartych umowach w sprawie zamówień publicznych.

Jeżeli ktoś wcześniej nie przewidział możliwości zmiany umowy w tym zakresie, to może mieć problem i czeka go niezła gimnastyka.

Pamiętamy, że zmiany umowy w sprawie zamówienia publicznego są mocno ograniczone.

Zobaczymy, czy UZP rzuci jakieś koło ratunkowe, jak to kiedyś przy stawce VAT się zdarzyło.

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Kamila 16 maja, 2018 o 09:02

Super blog!

Odpowiedz

Adam 29 maja, 2018 o 09:20

super wpis!

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: