Batory o korupcji

Maciej Lubiszewski22 stycznia 2020Komentarze (0)

Dawno, a może nawet nigdy, nie miałem tak obciążonego dydaktyką semestru – wyrabiam w nim dwukrotność rocznego pensum. W efekcie często nie wiem, jak się nazywam.

Jedną z konsekwencji jest moje milczenie na blogu. Proszę o wybaczenie i obiecuję poprawę (od połowy lutego).

I pewnie milczałbym nadal, gdyby nie e-mail od mojej znajomej z Fundacji Batorego, która zaprosiła mnie na seminiarium pt. „Zapobieganie korupcji w zamówieniach publicznych„, prosząc jednocześnie o powiadomienie o tym wydarzeniu Czytelników bloga.

Ja niestety nie dam rady przyjechać (z przyczyn, od których zacząłem ten wpis), ale za przyzwoleniem Karoliny zapraszam Was wszystkich do zgłoszenia swojego udziału w tym seminarium.

Program seminarium jest do pobrania tu.

Formularz zgłoszeniowy – tu.

Udział jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają przerwę kawową i lunch. Byłem w ubiegłym roku i było świetnie.

Maciej Lubiszewski

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: