Batory o zamówieniach publicznych

Maciej Lubiszewski12 lutego 2019Komentarze (0)

Wczoraj spotkała nas przemiła niespodzianka.

Fundacja im. Stefana Batorego zaprosiła nas na seminarium pt. „Jak poprawić transparentność zamówień w Polsce?

Nie uważam, abyśmy mieli w Polsce jakiś szczególny problem z transparentnością, ale zawsze może być lepiej i warto posłuchać, co mają do powiedzenia ludzie, którzy się na tym znają.

W seminarium wezmą udział przedstawiciele organizacji pozarządowych, których działalność na rzecz otwartości i przejrzystości zamówień publicznych poznałem i cenię (mowa o Fundacji Batorego i Open Procurement Partnership).

Poza tym mają być m.in. p. Hubert Nowak – Prezes UZP, p. Mariusz Haładyj – do niedawna wiceminister w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii a od kilku dni szef Prokuratorii Generalnej i p. Eliza Niewiadomska z Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju, która swego czasu była Dyrektorem Departamentu Prawnego UZP (a po godzinach wykładowcą na studiach podyplomowych z zakresu pzp na UWM).

Oprócz sesji plenarnej przewidziano również sesję warsztatową.

Niestety trzy zaplanowane warsztaty będą prowadzone jednocześnie, więc można wybrać tylko jeden z nich. Mnie szczególnie zainteresował warsztat nr 1 pt. Users first: what do you want to know about your money? oraz warsztat nr 3 pt. Pakty uczciwości – czy są potrzebne w Polsce?

Wygląda to naprawdę atrakcyjnie. Do tego za darmo.

Nic tylko wchodzić tu i się rejestrować.

Maciej Lubiszewski

 

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: