Co z progiem stosowania ustawy?

Maciej Lubiszewski09 marca 2016Komentarze (0)

Mam dość dobrą pamięć. Być może wybiórczą, ale dobrą.

Pamiętam debatę nad podniesieniem progu z 14.000 EURO do 30.000 EURO. Krytykowałem ją tu i tu. Krytykowała ją również ówczesna opozycja, która dziś rządzi i z werwą naprawia wypaczenia (rzeczywiste i domniemane) minionej epoki.

Prace nad nowelizacją PZP nieuchronnie zbliżają się do etapu sejmowego. Projekt dotyczy nie tylko (choć głównie) implementacji dyrektyw. Jest znakomita okazja, by próg powrócił do dawnego poziomu i… cisza.

Widocznie obecnie rządzącym wysoki próg już nie wadzi.

Kto wie? Może posłowie koalicji przypomną sobie, jak bardzo byli przeciwni podnoszeniu progu i wprowadzą stosowną zmianę na etapie prac parlamentarnych.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: