Wywiad z Prezes UZP

Maciej Lubiszewski03 marca 2016Komentarze (0)

W poniedziałek Dziennik Gazeta Prawna opublikował mój tekst (pisałem o tym tu), a we wtorek na łamach tej gazety ukazał się wywiad z Panią Małgorzatą Stręciwilk – Prezes UZP.

Tekst jest w otwartym dostępie, więc nie ma potrzeby go tu streszczać. Proszę sobie kliknąć w powyższy link i przeczytać.

Pada tam zapowiedź tworzenia wzorcowych dokumentów i propagowania dobrych praktyk (super), prowadzenia merytorycznego dialogu z KIO (super), próby odbudowania autorytetu UZP w zakresie projektowania zmian legislacyjnych (też dobrze).

Ciekawie brzmi pomysł kontroli systemowych.

Pojawia się również krótki opis postępów nad e-Zamówieniami (zdecydowanie nie-super).

A propos – myślę, że wyrażę życzenie wielu czytelników bloga: prosimy o uruchomienie forum, które onegdaj działało przy stronie Urzędu. Nie było doskonałe, ale wokół postała pewna społeczność. To narzędzie można mądrze wykorzystać, o czym pisałem tu.

 

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: