Pełna zgoda, Panie Redaktorze!

Maciej Lubiszewski09 marca 2016Komentarze (0)

Sławomir Wikariak w zdecydowany sposób podważa sens walki z kryterium cenowym za pomocą nowelizacji.  Bez uciekania w enigmatyczne „niektórzy sądzą”, „część praktyków wątpi – konkretna argumentacja, pod którą podpisuje się żywy człowiek.

Takich tekstów powinno być więcej.

O sprawie „ceny 100% pisałem wielokrotnie – również na łamach DGP. Rozmawiam i koresponduję z różnymi ludźmi i wiem, że wiele osób podziela ten pogląd.

Ważne, by go otwarcie głosić.

Ważne, by środowiska, które twierdzą, że reprezentują wykonawców porzuciły naiwną wiarę, że ustawą można wszystko naprawić.

A na koniec przypomnę swój wpis dotyczący pewnej propozycji wspierającej zamawiających w walce z piractwem.

Właśnie w takich działaniach nadzieja!

Warunkiem jest jednak to, by były ufundowane na rzetelnej wiedzy o zamówieniach publicznych, czego akurat w tamtej propozycji zabrakło.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: