Coraz bardziej bezzębny UZP

Maciej Lubiszewski08 października 2015Komentarze (0)

Sporo pracy, co oznacza mniej czasu na wertowanie gazet i klikanie po stronach.

A tymczasem…

W UZP nie dość, że wciąż nie ma Prezesa (zaraz minie druga rocznica odwołania), to jeszcze jakiś czas temu stanowisko opuściła Wiceprezeska „pełniąca obowiązki”.

Nie ma też szefa Departamentu Prawnego.

Jak donosi Rzepa, od początku tego roku z Urzędu odeszło 16 osób.

Na posterunku dzielnie trwa pan Dariusz Piasta (aktualnie „pełniący obowiązki”).

Biorąc pod uwagę zbliżający się termin implementacji nowych dyrektyw, nie zazdroszczę mu.

Będzie idealnym kozłem ofiarnym, kiedy okaże się, że z implementacją nie zdążymy, albo w pośpiechu Sejm urodzi jakiś bubel prawny.

Szkoda, bo czasu było sporo. Konkurs na Prezesa UZP dawał nadzieję na tchnięcie energii w tę instytucję w momencie kluczowym dla polskiego systemu ZP. Naprawdę można było przygotować cacko.

No chyba że takie cacko już powstało i po wyborach ukaże się naszym oczom…

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: