Drugie podejście do projektu PZP

Maciej Lubiszewski28 października 2015Komentarze (0)

Wczoraj po południu na stronie UZP opublikowano projekty ustawy PZP i o koncesji przyjęte przez Rząd.

Jak wiesz, to już drugie podejście do tematu.

Pierwszy projekt został gremialnie obrzucony błotem. Sam kilka krytycznych słów skreśliłem tu.

Tego jeszcze nie czytałem. Zresztą nie wiem, czy zdążę to zrobić.

Za miesiąc będziemy mieli nowy Parlament, wkrótce potem nowy rząd. Doszły mnie słuchy, że Prawo i Sprawiedliwość ma swój projekt, więc ten zapewne trafi do kosza.

Jak znajdę czas, wrócę do sprawy, OK?

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: