COVID-19 a PZP – opracowanie dla NIST

Maciej Lubiszewski07 maja 2020Komentarze (0)

Słyszeliście kiedyś o Narodowym Instytucie Samorządu Terytorialnego? Jeżeli nie, a pracujecie dla jst, to zachęcam Was do zapoznania się ze stroną Instytutu (www.nist.gov.pl).

Jakiś czas temu Instytut zaproponował mi przygotowanie ekspertyzy dotyczącej wpływu tzw. Tarczy Antykryzysowej na udzielanie i realizację zamówień publicznych.

Temat ciekawy i nośny. Pomyślałem, że jest to doskonała okazja, by świat nauki wsparł praktyków. Podjąłem się więc tego zadania, o czym zresztą napisałem na blogu.

Ekspertyza jest już opublikowana na stronie NIST. Można ją pobrać stąd. Ponadto NIST organizuje bezpłatne szkolenia dla przedstawicieli jst. W ostatni wtorek poprowadziłem właśnie takie szkolenie (oczywiście online).

Wczoraj ustaliliśmy z przedstawicielami Instytutu, że w następny wtorek poprowadzę je jeszcze raz. Gdybyście byli zainteresowani wejdźcie na stronę NIST, albo po prostu kliknijcie sobie tu, aby zgłosić swój udział w szkoleniu. Liczba miejsc jest ograniczona ze względu na wymogi licencyjne.

Szkolenie jest bezpłatne i trwa 1,5 godziny. Serwis kawowy we własnym zakresie :). Można przyjść w ulubionych papuciach ;).

Maciej Lubiszewski

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: