Czy opanował nas outsourcing usług

Robert Jaroszewski22 listopada 2014Komentarze (0)

Podpytywał mnie Redaktor Artur Kiełbasiński na potrzeby artykułu w Wyborczej.

Zaraz potem rozmawiałem o tym z Maćkiem Lubiszewskim i zgodnie uznaliśmy, że nie wiadomo czemu ma to być w ogóle zewnętrzna usługa. PZP to przecież jeden wielki  outsourcing.

Wszelkie obecne problemy PKW, dotyczące systemu informatycznego obsługującego wybory, mogły być rozwiązane rękami sprawnego zespołu informatyków zatrudnionych przez PKW. Gwarancje bezpieczeństwa systemu, gwarancje poziomu ludzi go tworzących, obsługujących i w końcu rozwijających system, można osiągnąć należytą organizacją Komisji i odpowiednimi więzami stosunków pracowniczych. Zabrakło wyobraźni i wszystko obróciło się – jak zwykle – przeciwko PZP.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: