PKW kontra PZP

Robert Jaroszewski24 listopada 2014Komentarze (0)

Nie milkną dyskusje dotyczące systemu informatycznego PKW obsługującego wybory. Informatykiem nie jestem, ale wiem, że pięć lat temu UZP wydał ogólnodostępne rekomendacje, dotyczące udzielania zamówień publicznych na systemy informatyczne. Nie wiem, czy w warstwie informatycznej są jeszcze aktualne, na pewno zaś zawsze na czasie jest obowiązek przygotowania i przeprowadzenia postępowania z należytą starannością, co w słynnej już sprawie wydaje się rzeczą zasadniczą. Przypominając o istnieniu owych rekomendacji, zwracam uwagę na ich „Wstęp” i przedstawione tam zagrożenia, jakże aktualne w odniesieniu do niektórych propozycji, co do sposobu udzielania takich zamówień.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: