Debata online o jawności w zamówieniach publicznych

Maciej Lubiszewski20 października 2020Komentarze (0)

Już kiedyś pisałem Fundacji Batorego i organizowanych przez nich przedsięwzięciach związanych z zamówieniami publicznymi.

Tym razem Fundacja przygotowuje debatę online pt. Dostęp do informacji publicznej w zamówieniach publicznych. Odbędzie się ona 26 października o godz. 16. Akurat tego dnia prowadzę zajęcia ze studentami do 16:30, więc się nieco spóźnię, ale postaram się tam być i posłuchać.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam. Wydarzenie na FB. Tu jest link.

Maciej Lubiszewski

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: