Bezpłatne szkolenie z trybu podstawowego

Maciej Lubiszewski15 października 20202 komentarze

Moja współpraca z NIST nabrała rumieńców. Dziś przeprowadziłem krótkie, półtoragodzinne szkolenie poświęcone trybowi podstawowemu (w wariancie nr 1).

Chyba się spodobało, bo szykujemy powtórkę.

Szkolenie jest bezpłatne. Prowadzimy je zdalnie. Podczas szkolenia nie częstujemy więc kawą, ale za to nie wciskamy uczestnikom kołder i odkurzaczy. 🙂 Nie wyciągamy też danych osobowych, aby je potem wykorzystać w niecnym celu. NIST to poważna instytucja państwowa.

Jeżeli masz 90 minut i chcesz posłuchać o nowym obliczu przetargu krajowego, to serdecznie zapraszam. Szkolenie odbędzie się 21 października w godz. 10:00-11:30. Tu jest link do rejestracji.

Do zobaczenia i usłyszenia.

Maciej Lubiszewski

 

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

SYLWIA 20 października, 2020 o 19:20

CHCIAŁABYM UCZESTNICZYĆ W SZKOLENIU

Odpowiedz

Maciej Lubiszewski 20 października, 2020 o 20:28

Pani Sylwio, gdy kliknie Pani w słowo „link” we wpisie, zostanie Pani przeniesiona na stronę NIST z formularzem rejestracyjnym. Powinno się udać. Do zobaczenia. Maciej

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: