Gazeta Prawna o podwyżkach w zamówieniach publicznych

Maciej Lubiszewski10 listopada 2021Komentarze (0)

W jednym z ostatnich wpisów poruszyłem temat wpływu rosnących cen na sferę zamówień publicznych. Tak się złożyło, że Redaktor Wikariak z Dziennika Gazety Prawnej pracował nad swoim tekstem o tym poważnym problemie i postanowił zadać mi kilka pytań.

A ponieważ bardzo wysoko cenię Pana Redaktora i jego artykuły, odłożyłem na bok bieżące zadania i udzieliłem Mu odpowiedzi.

Tekst można przeczytać tu.

Maciej Lubiszewski

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: