Głos biznesu w sprawie nowej ustawy PZP

Robert Jaroszewski05 czerwca 2015Komentarze (0)

Konfederacja Lewiatan przedstawiła uwagi do projektu nowego PZP.

Projekt w opinii Lewiatana jest nieczytelny, ale opinia Lewiatana jak najbardziej czytelna.

Coraz głośniej słychać głosy, że projekt w zakładanym rozmiarze nie przejdzie w tej kadencji parlamentu. Moim zdaniem najgorszym rozwiązaniem jest pomysł protezy implementującej do obecnej ustawy jedynie przepisy nowych dyrektyw, o czym zaczyna się mówić.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: