Próbki w KIO – komentarz dla Gazety Prawnej

Maciej Lubiszewski29 maja 2015Komentarze (0)

Jakiś czas temu, Redaktor Wikariak poprosił mnie o skomentowanie tego orzeczenia Krajowej Izby Odwoławczej. Sprawa wydała mi się ciekawa, więc się podjąłem.

Efektem jest mój komentarz towarzyszący obszerniejszemu tekstowi autorstwa Pana Sławomira Wikariaka (Dziennik Gazeta Prawna z 28.05.2015 r.):

WP_20150528_006

Tak naprawdę tekst, który wysłałem Redakcji był znacznie dłuższy. Umówiliśmy się jednak, że Dziennik weźmie sobie z tego, co chce, a całość wrzucę na bloga.

Co niniejszym czynię. Zapraszam do pobrania i lektury: Podwójna natura próbki

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: