Informacja dla szczególantów

Maciej Lubiszewski03 marca 2016Komentarze (0)

Wielu zamawiających w swoich specyfikacja pisze, że ich postępowanie jest prowadzone na podstawie ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych, Dz. U. …. no właśnie. I ja o tym dziś kilka słówek.

Naturalnie to, czy przywołamy w powyższym kontekście PZP nie ma żadnego znaczenia, ponieważ stosowanie ustawy nie zależy od woli zamawiającego.

Ale jak już ją przywołujemy i podajemy miejsce jej publikacji, to się postarajmy.

Tuż przed świętami – 22 grudnia 2015 r. Marszałek Sejmu obwieścił (urbi et orbi 🙂 ) ogłoszenie tekstu jednolitego. Pisałem o tym tutaj.

Szczególanci niech zmienią w swoich specyfikacjach namiary na promulgator – Dz.U. z 2015, poz. 2164.

Nie można wykluczyć, że po uchwaleniu przygotowywanej noweli, Marszałek ponownie tekst ujednolici.

Szczególanci! Czuwajcie! 🙂

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: