Komentarz do nowego PZP

Maciej Lubiszewski15 lipca 2021Komentarze (0)

We wtorek byłem w Urzędzie Zamówień Publicznych. Na własne oczy widziałem Komentarz do PZP. Prezentuje się bardzo okazale. Widziałem też całe paczki tych książek – prosto z drukarni.

Niestety, przyjaciele z UZP nie dali mi ani jednej sztuki 🙁

Może dlatego, że prosiłem o ponad 30 egzemplarzy 🙂 dla słuchaczy XIX edycji Studiów podyplomowych PZP.

Na taki dar muszę cierpliwie poczekać, a póki co pozostaje wersja elektroniczna, do pobrania stąd.

Rozdawnictwo będą uprawiać na konferencjach organizowanych w różnych miastach. Przed chwilą Urząd opublikował formularz zgłoszeniowy na konferencję w Olsztynie. Udostępniam go tu.

Jeżeli przeszliście COVID lub jesteście zaszczepieni, zapisujcie się i przybywajcie (edit: UZP najwyraźniej zrezygnował z wymogu przechorowania lub zaszczepienia).

-Maciej Lubiszewski-

 

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: