Koniec bezkrólewia

Maciej Lubiszewski18 grudnia 2018Komentarze (0)

Niedawno pisałem o naborze na Prezesa UZP. Od dziś mamy nowego Prezesa – został nim dotychczasowy Wice – Pan Hubert Nowak.

Dobrze się stało, że bezkrólewie trwał stosunkowo krótko – zwłaszcza w porównaniu z okresem po odwołaniu Prezesa Sadowego.

Pozytywnie też oceniam fakt, że funkcję obejmuje osoba związana z Urzędem od jakiegoś czasu. Przed nami elektronizacja (e-Zamówienia) i nowa ustawa (którą mieliśmy zobaczyć w już listopadzie) – w takich okolicznościach nie czas na wdrażanie się i doginanie instytucji do wizji nowego szefa.

Nie podobała mi się wrześniowa decyzja o odwołaniu Pani Stręciwilk, zwłaszcza okoliczności, w jakich to nastąpiło i brak jakiegokolwiek uzasadnienia. Rządzący nie powinni w taki sposób traktować ambitnych, oddanych sprawie  wysokiej klasy urzędników.

Mimo to trzymam kciuki za Pana Huberta Nowaka. Od jakości jego pracy w dużym stopniu zależy jakość systemu zamówień publicznych.

Maciej Lubiszewski

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: