Projekt nowego PZP

Maciej Lubiszewski25 stycznia 2019Komentarze (0)

Dawno mnie tu nie było. W tym semestrze pochłania mnie dydaktyka. Na szczęście semestr zmierza do końca i od poniedziałku siadam do czytania i pisania – również na blogu.

Administracja rządowa dostarczyła nam materiał do czytania i pisania – wczoraj ogłoszono projekt nowego PZP i przepisów wprowadzających. Znajdziesz je pod linkami tu i tu.

Póki co stać mnie jedynie na wydrukowanie tych plików. W przyszłym tygodniu prawdopodobnie dam głos.

Maciej Lubiszewski

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: