Konsultacje dotyczące koncepcji

Maciej Lubiszewski08 czerwca 2018Komentarze (0)

Urząd Zamówień Publicznych opublikował kilka dni temu (6.06.2018) „Koncepcję nowego Prawa Zamówień Publicznych„. Sam dokument skomentuję w osobnym wpisie – wypadałoby go najpierw przeczytać :). A tego jest niemal 100 stron.

Przy okazji Urząd ogłosił zamiar przeprowadzenia szerokich konsultacji. Zacne to, że władza chce poznać nasze zdanie.

Inna sprawa, co Rząd, Sejm, Senat i Prezydent z tym zdaniem potem zrobią 😉

Planowane są spotkania w różnych miejscach w Polsce: Warszawa, Gdańsk, Kraków, Lublin. Z niemałą dumą dodam do tego Olsztyn.

Działania organizacyjne już podjęliśmy wspólnie z zaprzyjaźnioną ekipą z Urzędu. Jeśli wszystko dobrze pójdzie,  niedługo Centrum Konferencyjne UWM będzie gościć autorów Koncepcji i – mam nadzieję – osoby zainteresowane tematyką ZP z Warmii i Mazur oraz krain sąsiednich.

Tyle na teraz. Szczegóły podam w swoim czasie.

 

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: