Kwiatek

Maciej Lubiszewski03 września 2015Komentarze (0)

Pod koniec sierpnia, w internecie pojawił się tekst o postępach prac nad budową drogi S8.

Znalazł się w nim taki oto kwiatek:

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Łodzi od stycznia 2014 do 30 czerwca 2015 roku ogłosiła 9 przetargów w trybie zamówienia z wolnej ręki.

Co ciekawe, ten kwiatek został powtórzony również na portalach poświęconych tematyce ZP.

Przez litość nie podam, o jakie portale chodzi. 🙂

Czuwaj!

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: