Sprawa dla reportera

Maciej Lubiszewski04 września 2015Komentarze (0)

Piszę książkę.

Tym razem o przygotowaniu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.

Ma to być poradnik dla praktyków (choć z delikatnym zacięciem naukowym, ale bez zadęcia), więc staram się ilustrować go licznymi przykładami.

A najlepsze przykłady pisze praktyka.

Grzebiąc w przetargach prowadzonych przez UZP (to przecież też zamawiający!) trafiłem na postępowanie na… protokolantów dla KIO.

Czy my naprawdę już tak dziadziejemy, że nawet na protokolantach musimy oszczędzać?

Jak mawiał Wiesław Drzewicz w Czterdziestolatku: to się do prasy nadaje!

To postępowanie jest ciekawe także z innych względów, ale o tym innym razem.

Teraz wychodzimy z żonką na mecz  🙂

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: