Nowa wice

Maciej Lubiszewski08 grudnia 2017Komentarze (0)

UZP donosi, że powołano nowego wiceprezesa Urzędu. W wyniku przeprowadzonego konkursu została nim (nią) Pani Barbara Loba.

Wujek google donosi, że jest prawnikiem (prokuratorem), zasiadała w Zespole Arbitrów. Niewiele zabrało (niespełna 7 punktów), aby w tym roku została członkiem KIO. Pracowała w Urzędzie Morskim w Gdyni, a w każdym razie występowała w postępowaniu po stronie tego zamawiającego.

Przy okazji wyrównała się reprezentacja płci w kierownictwie Urzędu (prezes, wiceprezesi i dyrektor generalny). Obecnie jest 2:2 ze wskazaniem na panie (Panią Prezes liczę x 1,5) 🙂

Powodzenia.

 

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: