Nowy szef Departamentu Prawnego UZP

Maciej Lubiszewski16 lutego 2016Komentarze (0)

Mamy już pierwsze widoczne efekty urzędowania Pani Prezes UZP.

Zniknął jeden wakat – dyrektorem Departamentu Prawnego Urzędu został Pan Bogdan Artymowicz, który ostatnio pełnił obowiązki Prezesa Prokuratorii Generalnej (jako jej Wiceprezes), wcześniej orzekał w Krajowej Izbie Odwoławczej, a jeszcze wcześniej był Dyrektorem Departamentu Zamówień Publicznych w Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie.

Doświadczenie zawodowe pozwala zatem orzec: człowiek zna się na rzeczy.

Co potwierdza również pewien kierownik studiów podyplomowych w zakresie PZP 😉 , na których Pan Artymowicz od paru ładnych lat wykłada 🙂 .

Departament Prawny odpowiada m.in. za legislację (jest tam specjalny Wydział), a więc na szybki urlop nowopowołany nie ma co liczyć.

Ale po 2018 powinno być trochę spokojniej. 😉

Szybko zleci (podobnie – niestety – jak szybko zleciały dwa lata od przyjęcia dyrektyw).

Czekamy jeszcze na szefa Departamentu Kontroli Doraźnej i na „radę mędrców„, tj. na Radę Zamówień Publicznych, która może się przydać (w każdym razie – raczej nie powinna zaszkodzić) w procesie nowelizowania PZP.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: