Platforma e-Zamówienia

Maciej Lubiszewski01 kwietnia 20202 komentarze

Urząd ogłosił, że została podpisana umowa na budowę Platformy e-Zamówienia. Miało być nieco wcześniej, ale procedury przetargowe mają swoje uroki.

Jest też dobra strona opóźnień. Platforma będzie już w 100% zgodna z nowym Prawem Zamówień Publicznych.

Poza tym ma ona służyć nie tylko do składania i otwierania ofert, ale także do publikacji ogłoszeń i komunikacji. Przewidziane jest także rozszerzanie jej funkcjonalności o nowe usługi.

Ciekawym rozwiązaniem ma być moduł z muzyką relaksacyjną, z którego będą mogli korzystać zestresowani uczestnicy procedur przetargowych.

Maciej Lubiszewski

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Jacek 1 kwietnia, 2020 o 14:55

Dobrze, że z okazji Prima Aprillis żartem jest jedynie ostatni akapit posta 😉
Chyba, że UZP robi sobie żarty 🙂

Odpowiedz

Maciej Lubiszewski 1 kwietnia, 2020 o 15:03

Bingo!
Znam kilka osób z UZP i wiem, że nie jest im obce poczucie humoru, więc w sumie to nie jest wykluczone 🙂

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: