Skok w XXI wiek

Maciej Lubiszewski16 marca 2020Komentarze (0)

Kilka dni temu pisałem, że warto wykorzystać epidemię i dać zamawiajacym podkładkę, dzięki której odważyliby się otwierać oferty korzystajac z transmisji on-line. Tu jest link to tamtego wpisu.

I proszę.

Dziś UZP taką podkładkę przygotował.

Co wiecej, jest ona tak napisana, że – mam nadzieję – zrodzi sie stała praktyka relacjonowania otwarcia ofert w internecie.

Tak oto wirus sprawił, że zrobiliśmy kolejny krok w kierunku informatyzacji zamówień publicznych.

I to bez platoform, bezpiecznych podpisów, szyfrowania.

Brawo!

Maciej Lubiszewski

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: