Skrócenie terminu składania ofert

Maciej Lubiszewski13 października 2014Komentarze (0)

Dziś zadzwoniła do mnie pewna przemiła Pani z pytaniem, czy możliwe jest skrócenie terminu składania ofert.

No cóż – odpowiadam – skoro ustawodawca obecnie pozwala na każdą zmianę SIWZ i ogłoszenia, to również skrócenie TSO jest dopuszczalne.

Ważne, by termin ten nie został skrócony z naruszeniem minimalnych terminów narzuconych przez ustawę. Innymi słowy 7/14 dni w przetargu nieograniczonym krajowym to terminy święte.

No dobrze – odpowiada przemiła Pani – a co z terminem zadawania pytań?

Eeeee – odpowiedziałem niezbyt merytorycznie.

No właśnie! Co Ty odpowiedziałbyś przemiłej Pani?

cdn.

 

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: