Studia podyplomowe prawa zamówień publicznych

Maciej Lubiszewski02 października 20145 komentarzy

Od czasu do czasu wypada czymś się pochwalić. Szczególnie, gdy jest czym 🙂

Otóż na ostatnim posiedzeniu Rady Wydziału Prawa i Administracji UWM w Olsztynie padł wniosek, by powołać moją skromną osobę na stanowisko kierownika Studiów podyplomowych z zakresu prawa zamówień publicznych. Wniosek przeszedł jednogłośnie.

To miła nagroda za 12 lat pracy nad tymi studiami w charakterze współorganizatora odpowiadającego m.in. za program i obsadę kadrową.

Studia cieszą się powodzeniem, co jest zasługą Wykładowców – ludzi którzy znają ZP od strony praktycznej (w tym członkowie KIO, RIO, pracownicy UZP) i potrafią dzielić się wiedzą.

Klimat studiów tworzą nasi Słuchacze: otwarci na wiedzę, gotowi do dyskusji (czasem ostrych), dociekliwi (nie dadzą się zbyć gładkimi formułkami) i niestroniący od żartów i dobrej zabawy (ubiegłoroczny wieczorek pożegnalny zakończyli o 4 nad ranem :)).

Kortowo też ma swoją magię, szczególnie jesienią i wiosną. Nie bez powodu niektórzy mawiają, że to najlepszy kampus w Polsce.

Jeżeli chciałbyś pogłębić wiedzę z zakresu zamówień publicznych, nawiązać kontakty „w branży”, podzielić się swoimi doświadczeniami i masz ochotę wziąć udział w naszych studiach – daj mi znać.

{ 5 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

justyna 2 października, 2014 o 09:40

Dzień dobry, a czy można dołączyć do obsady kadrowej? Jestem doktorantką prawa w Krakowie, pracę doktorską piszę właśnie z zakresu zamówień publicznych. Chętnie podeślę swoje CV (informacje o studiach, konferencjach i publikacjach).

Z poważaniem
Justyna Starek
660283536

Odpowiedz

Maciej Lubiszewski 2 października, 2014 o 11:32

Pani Justyno, dziękuję za kontakt. Wykładowców mamy sprawdzonych. Są świetni i zależy mi na tym, aby nadal z nami współpracowali.

Uważam jednak, że to program studiów jest dla nas, a nie my dla programu – zawsze można w nim podłubać.

Mam więc taki pomysł.

Proszę o przesłanie (m.lubiszewski@uwm.edu.pl) propozycji zajęć, które mogłaby Pani poprowadzić. Chodzi mi o tytuł (nazwę) przedmiotu, jego formę (wykład, konwersatorium, inne), treść, cele itp.

Ja przekażę Pani propozycję Słuchaczom. Jeżeli uznają ją za atrakcyjną, możemy spróbować. W tym roku przedmiot miałby formułę „spotkania z gościem”. Po zajęciach przeprowadzę ankietę. Jeżeli jej wynik będzie pozytywny, wprowadzimy przedmiot na stałe do programu (od kolejnej edycji).

Co Pani na to?

Odpowiedz

justyna 2 października, 2014 o 11:37

Bardzo dobry pomysł, oczywiści wszelkie informacje podeślę w tym tygodniu.

Pozdrawiam serdecznie

Odpowiedz

Magda 4 października, 2014 o 14:28

Szkoda, że aż w Olsztynie 🙁
Gdyby tak na ścianie zachodniej…

Odpowiedz

Maciej Lubiszewski 5 października, 2014 o 11:06

No cóż… Moje macki tak daleko nie sięgają 🙂
Mieliśmy już Słuchaczy z Wrocławia i Poznania, więc zapraszam 🙂

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: