Studia podyplomowe PZP

Maciej Lubiszewski06 października 2023Komentarze (0)

Nowa edycja studiów podyplomowych PZP w Olsztynie

Właśnie rozpoczął się rok akademicki 2023/2024. Oznacza to, że rozpoczynamy kolejną edycję Studiów podyplomowych w zakresie prawa zamówień publicznych.

To już 22. edycja jesteśmy jedną z najstarszych podyplomówek na olsztyńskim Wydziale Prawa i Administracji, który w tym roku obchodzi 25. urodziny!

Nowa edycja studiów podyplomowych PZP

Wykłady

Mamy świetnych, sprawdzonych wykładowców, część z nich to pracownicy (byli albo obecni) Urzędu Zamówień Publicznych. Słuchacze uzyskują wiec dostęp do źródłowej wiedzy o zamówieniach publicznych. W gronie wykładowców jest również Robert  współautor tego bloga.

Zajęcia odbywają się wyłącznie stacjonarnie, w Olsztynie, na terenie fantastycznego kampusu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. To oczywiście jest pewną uciążliwością dla osób, którzy żyją poza Olsztynem, zwłaszcza poza Warmią i Mazurami. Uznaliśmy jednak, że zajęcia online (znane z edycji w czasach pandemii) nie są tak efektywne, jak spotkanie oko w oko. 

Staramy się stworzyć przyjazną atmosferę, która ułatwia przyswajanie trudnego materiału. Uwzględniamy to, że wśród Słuchaczy są osoby o bardzo różnym stopniu zaawansowania. Wykłady są prowadzone w sposób zrozumiały.

Wykładowcy są nastawieni na pracę ze Słuchaczami, więc zachęcają do zadawania pytań, udziału w dyskusji, aktywnego rozwiązywania kazusów. Można pytać o wszystko, nawet o sprawy z pozoru najprostsze (dla doświadczonego praktyka). 

Bardzo często dyskusja podczas zajęć jest formą wymiany doświadczeń, co jest korzystne również dla początkujących, ponieważ mogą oni zorientować się, jak dane rozwiązanie prawne funkcjonuje w praktyce. 

Materiały

Słuchacze dostają materiały opracowane przez naszych wykładowców. Zwykle są to prezentacje, dzięki czemu nie trzeba wszystkiego notować, tylko można skupić się na słuchaniu i aktywnym udziale w zajęciach. Poza tym chętni otrzymują karty biblioteczne uprawniające do korzystania (choćby w pracy lub w domu) z takich serwisów jak Legalis i Lex

Nowa edycja studiów podyplomowych PZP – więcej szczegółowych informacji…

Szczegółowe informacje znajdziesz pod tym linkiem.

Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem, po prostu kliknij w link do systemu rejestracji.

W razie potrzeby napisz do mnie: m.lubiszewski@uwm.edu.pl

Zajęcia rozpoczynają się 24 listopada. Mam nadzieję, że tego dnia spotkamy się w olsztyńskim Kortowie.

A na zakończenie…

Nie lubię się chwalić, ale nie mogę się powstrzymać. Oto, co dostałem na zakończenie ubiegłorocznej edycji od Słuchaczy. To chyba najlepsza reklama naszej podyplomówki, prawda?

Całe szczęście, że nie otworzyłem tego pudełka przy ludziach, bo poryczałbym się jak dziecko i byłby wstyd 🙂

Maciej Lubiszewski

Zdjęcie: cottonbro studio

***

Unieważnienie przetargu z powodu braku pieniędzy

Dzisiejszy wpis będzie dość krótki. Chcę tylko poinformować Was, że na stronie Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego (link umieściłem nieco niżej) znajdziecie moją ekspertyzę dotycząca tytułowego problemu.

Wyjaśniam w niej, że niekiedy unieważnienie postępowania wymaga uprzedniego wyboru oferty najkorzystniejszej [Czytaj dalej…]

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych jest Robert Jaroszewski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Radcy Prawnego Roberta Jaroszewskiego w Bydgoszczy (85-790) przy ul. Fordońskiej 430.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@jaroszewski.legal.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: